Prawo Przyciągania Przycigaj do ycia wicej czego chcesz a mniej czego nie chcesz

Potęga świadomej intencji – Esther Hicks, Jerry Hicks

listopad 12th, 2008 by Łukasz Kierus · No Comments

Potęga świadomej intencji - Esther Hicks, Jerry Hicks

Potęga świadomej intencji - Esther Hicks, Jerry Hicks

Mówi się, że wystarczy mieć dobre chęci, aby osiągnąć cel, albo po prostu że chcieć to móc. Okazuje się jednak, że same „dobre chęci” nie zawsze wystarczą i często potrzebna jest wiedza, dzięki której będziemy potrafili odpowiednio ukierunkować nasz potencjał. Potencjał, o którego istnienie nawet siebie byśmy nie podejrzewali, a który tkwi w każdym z nas i należy go jedynie odpowiednio użyć, aby uczynić otaczającą nas rzeczywistość bardziej przyjazną, a siebie szczęśliwszym.
Esther i Jerry Hicks w Potędze świadomej intencji nie tylko odkrywają przed nami zadziwiające możliwości naszego umysłu, ale też na serii praktycznych i przejrzyście opracowanych przykładów ilustrują, jak ich (s)twórczą siłę zastosować do poprawienia sytuacji w życiu osobistym, realizacji marzeń o udanej karierze zawodowej, czy polepszenia kondycji zdrowotnej!
Zmaterializuj swoje plany i zrealizuj marzenia tworząc rzeczywistość według własnych reguł masz gwarancję, że Twoje życie będzie nieprzerwanym pasmem sukcesów!

Tags: Książki

0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment