Prawo Przyciągania Przycigaj do ycia wicej czego chcesz a mniej czego nie chcesz

Prawo przyciągania – Michael. J. Losier

sierpień 5th, 2008 by Łukasz Kierus · 6 komentarzy

Nauka jak przyciągać do siebie WIECEJ czego się chce,
a mniej czego nie chce

Prosta, łatwa do wykorzystania książka pełna wskazówek, narzędzi, ćwiczeń i skryptów aby pomóc Ci świadomie używać prawa przyciągania.

Z prawem przyciągania być może spotkałeś się w książce „SEKRET” – Rhondy Byrne, czy publikacjach Ester i Abraham Hicks.

Michel J. Losier w „Prawo Przyciągania” w pełen humoru sposób uczy, jak świadomie wykorzystywać to prawo do przyciągania rzeczy, których się chce. Jest to prostsze, niż by się mogło wydawać.


 • Z książki dowiesz się dlaczego prawo przyciągania jest uniwersalną zasadą wszechświata, pod którą podlegamy wszyscy tak samo, jak w przypadku grawitacji.
 • Zrozumiesz wreszcie, dlaczego przytrafiają się Ci ciągle takie, a nie inne sytuacje w życiu.
 • Poznasz metody i narzędzia, jak świadomie wykorzystać prawo przyciągania do wprowadzenia zmian w życiu, tak aby przyciągać do siebie więcej czego chcesz, a mniej czego nie chcesz.


Nauczysz się 3 etapowego procesu świadomego stosowania prawa przyciągania. Krok po kroku Michel przeprowadzi Cię przez te etapy wyjaśniając je dokładnie i podpierając się wziętymi z życia przykładami: Bety poszukującej idealnego partnera, Janka chcącego radykalnie zmienić swoją sytuację finansową.

Michel szczegółowo pokazuje również, jak można wykorzystać prawo przyciągania do zwiększenia obfitości i ilości pieniędzy w życiu, oraz jak ta zasada wpływa na związki i relacje w których jesteśmy i co możemy świadomie z tym zrobić.

Rodzice zaś znajdą również informację, jak mogą uczyć prawa przyciągania swoje dzieci.

Numer 1 BESTSELLER w USA i Kanadzie
przetłumaczony już na 27 języków.

Jesień 2008

Zapraszamy również na stronę www.PrawoPrzyciągania.pl gdzie znajdziesz mnóstwo praktycznych porad jak stosować prawo przyciągania, artykuły Michela J. Losiera i wiele ciekawych informacji o świadomym kreowaniu swego życia.

Tags: Książki

6 komentarzy so far ↓

 • 1 GREGORIUS // sie 26, 2008 at 9:35 am

  To Działa!!!!!!!!! 1000% tylko jest jedno żeby sie nie bać bogactwa.
  Bogactwa na tym świecie jest tyle ,że dla kazdego starczy.Jedynie ten strach przed zmianą w zyciu i pewne niedowierzanie utrudnia.Ja moge potwierdzic ,że jest to metoda sprawdzona i działa.

 • 2 Anna // sie 28, 2008 at 1:19 pm

  Probuje od dluzszego czasu zyc swiadomoscia przyciagania. Mimo tego ciagle lapie sie na moich przyzwyczajeniach. Bede bardzo wdzieczna za dalsze porady czy informacje.

 • 3 Krzysztof Trybulski // wrz 29, 2008 at 12:25 pm

  Witam. Z prawem przyciągania chodzi głównie o to aby żyć jak dziecko: nasze całe serce czy jak kto woli powinno być przepełnione entuzjazmem, wiarą, nadzieją. Nigdy nie powinniśmy zapominać o tym że żyjemy po to aby być szczęśliwymi a nie po to żeby to szczęście odrzucać. Nie polecam książki Sekret, nie polecam również żadnej innej ale … polecam Biblię – tam jest wszystko ładnie napisane. Pozdrawiam i zapraszam wkrótce na moją stronę krukus.pl gdzie jeden z serwisów będzie poświęcony właśnie sile przyciągania – jak by nie było to są podstawy 🙂

 • 4 Natalka // gru 18, 2008 at 11:03 am

  ja i tak się nie dowiedziałam z tych komentarzy czy ta ksiazka jest godna polecenia??

 • 5 Sylwia // sty 23, 2009 at 12:14 pm

  Gdzie można zakupić ta książkę ? Szukam w księgarniach i jest książka pt.: Prawo Przyciągania Ester and Jerry Hick . Natomiast nikt mi nie umie udzielić informacji akurat o tej ksiązce autorstwa Michaela J. Losiera.

 • 6 agnieszka // lut 22, 2009 at 11:13 pm

  ksiazka pt sekret jest super!moja pierwsza ksiazka ktora przeczytalam o podobnej tematyce jest Mozesz uzdrowic swoje zycie-Louis L H i to byl poczatek mojej drogi do wyzbycia sie wielu niepotrzebnych destrukcyjnych uczuc.Aga

Leave a Comment