Prawo Przyciągania Przycigaj do ycia wicej czego chcesz a mniej czego nie chcesz

Przyciągaj miłość każdego dnia w roku!

marzec 31st, 2009 by Łukasz Kierus · No Comments

Przyciągaj miłość każdego dnia w roku!

Pierwszy polski coaching!

Już 8 kwietnia w Polsce

ZOBACZ JUŻ TERAZ NA WWW.CZARYMARY.PL


przyciagnij_miloscChcesz znaleźć partnera? A może chcesz poprawić relacje w obecnym związku? Teraz masz w Polsce możliwość skorzystania z profesjonalnego coachingu (czytaj: kouczingu).

Jak często zdarza ci się myśleć o twoich nieudanych związkach? Rozpamiętujesz błędy w relacjach lub tęsknisz do wspaniałych chwil spędzonych razem? Niestety, to już przeszłość. Czas spojrzeć prawdzie w oczy, pora na zmiany.

A może obawiasz się sięgnąć po więcej, obawiasz się kolejnych rozczarowań? Pamiętaj, że przyciągasz do siebie to o czym myślisz. Wszystko, co czujesz i co myślisz, wraca do ciebie.

Ale być może nie wiesz  czego chcesz?


Dlatego potrzebujesz profesjonalnego coacha (czytaj: koucza), który poprowadzi cię i pomoże odkryć twoje pragnienia, a następnie pokaże ci, jak je osiągnąć. Coach to twój przewodnik w drodze do osiągnięcia zmian.

Dotychczas ukazało się wiele książek zagranicznych autorów, które być może przeczytałaś, lecz czy zmieniły one twoje życie? Może nie zadziałały, bo nie były dostosowane do polskich realiów. Może miałaś pytania, lecz nie mogłaś ich zadać autorowi? Może potrzebowałaś kontynuowania zmian na indywidualnych spotkaniach z autorem, lecz było to niemożliwe?

Teraz to się zmieniło! Agnieszka Przybysz jest polskim pionierem coachingu i założycielem pierwszego w Polsce Coaching Institute. Zdobyła doświadczenie w zakresie treningu osobistego w USA, Europie Zachodniej i w Polsce. Między innymi ukończyła jedną z najstarszych i prestiżowych szkół coachingu na świecie: Szkołę Coachingu CTI – The Coaches Training Institute, akredytowaną przez ICF. Jest Ekspertem Relacji.

Swoje długoletnie doświadczenia w coachingu zawarła w pierwszym polskim profesjonalnym przewodniku Przyciągnij miłość. Od dzisiaj również i ty możesz korzystać z porady pierwszego polskiego profesjonalnego coachingu i zbudować upragnione relacje z ludźmi. Przyciągnij miłość to nie jest amerykański poradnik anonimowego autora. W odróżnieniu od innych tego typu książek spotkanie z Przyciągnij miłość nie kończy się wraz z jej przeczytaniem. Po raz pierwszy w Polsce możesz skorzystać z coachingu dopasowanego do polskich realiów. Coaching Przyciągnij miłość pomógł wielu polskim kobietom i mężczyznom. Ich opinię znajdziesz na stronie www.coachinginstitute.biz A jeśli masz pytania, możesz je zadać Agnieszce Przybysz, twojemu coachowi, która udzieli ci profesjonalnej porady.

Amerykańskie poradniki nie dadzą ci nic więcej ponad to, co w nich napisano. Natomiast Przyciągnij miłość to nie jest jednorazowy zakup – to inwestycja w twoją przyszłość, którą możesz pogłębiać, spotykając się z autorką na indywidualnej sesji.

Przyciągnij miłość to profesjonalny coaching dla ciebie.

Nauczy cię jak:

  • być atrakcyjnym dla siebie i innych
  • sprecyzować czego chcesz od związku i swojego partnera
  • świadomie przyciągnąć partnera do siebie
  • bardziej akceptować siebie i swoje atuty
  • przyciągnąć miłość do twojego życia
  • cieszyć się życiem
  • budować zdrowe i harmonijne relacje
  • kontrolować emocje i tego, jak wpływają one na twoją atrakcyjność
  • szanować siebie za to kim jesteś.


Przyciągnij miłość jest dyskretnym przewodnikiem po twoich pragnieniach. Poręczny format i jasny układ poszczególnych artykułów sprawia, że łatwo z niego skorzystasz w każdej chwili, gdy tego zechcesz. Nigdy jeszcze zmiany nie były tak łatwe do osiągnięcia. Kup Przyciągnij miłość dla siebie, a drugi egzemplarz podaruj najlepszej przyjaciółce. Jeśli chcesz osiągnąć więcej, to zawsze możesz zwrócić się do Agnieszki Przybysz, profesjonalnego coacha, i poprosić o radę. Wystarczy wejść na stronę: www.przyciagnijmilosc.pl
Poproś o radę już teraz. Po raz pierwszy korzystaj z profesjonalnego coachingu w Polsce.

Tags: Książki

0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment