Prawo Przyciągania Przycigaj do ycia wicej czego chcesz a mniej czego nie chcesz

Czym jest Prawo Przyciągania?

listopad 11th, 2009 by Łukasz Kierus · No Comments

Prawo PrzyciąganiaPrawo Przyciągania moglibyśmy zdefiniować tak:

„Przyciągam do siebie wszystko to, czemu poświęcam moją uwagę, energię, oraz czemu okazuję moje zainteresowanie, bez względu na to, czy są to rzeczy pozytywne czy negatywne”

Ale co to tak naprawdę znaczy?

Tak jak cały czas działa na nas grawitacja (i kilka innych praw fizycznych), tak samo działa Prawo Przyciągania. Można w to wierzyć lub nie, jednak jeśli uznamy to za głupotę, to nic się nie zmieni w naszym życiu na lepsze (za to na pewno na gorsze). Świadomość tego, że cały czas oddziałuje na nas to prawo daje doskonałą szansę na pozytywną zmianę.

Jest to „ślepa” siła, która czeka na to, co wysyłamy w świat, aby móc nam dać więcej tego samego. Jeśli cały czas skupiamy się na chorobach czy braku pieniędzy, narzekając i martwiąc się, to prawo przyciągania przyciągnie nam więcej tego samego (czyli więcej chorób czy jeszcze większy brak pieniędzy). Jeśli jednak działamy świadomie, skupiając się na rzeczach które chcemy mieć i doświadczać – jak choćby doskonałe zdrowie i obfitość finansową, to Prawo Przyciągania również przyciągnie do nas więcej tego samego (czyli tym razem więcej zdrowia i pieniędzy).

PP nie interesuje to, na czym się skupiamy, o czym mówimy czy myślimy. Ono po prostu reaguje na te słowa, myśli, emocje, wibracje i zgodnie ze swoim działaniem sprawia, że otrzymujemy od świata więcej tego samego. Dlatego tak ważne jest poznanie zasad działania Prawa Przyciągana, oraz wykształcenie w sobie nawyku świadomego kierowania uwagi na rzeczy które się chce, a nie na te, których nie chce.

Pewne jest, że Prawo Przyciągania działa. Każdy z nas niejeden raz doświadczył jego działania, bądź zauważył, jak przejawia się ono u innych.

Teraz już wiemy jaki jest mechanizm tego działania – dlatego możemy wykorzystać je, aby przyciągać do siebie więcej tego co się pragnie, a mnie tego, czego nie chce.

I o tym będę pisał w kolejnych notkach.

Tags: Prawo Przyciągania

0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment