Prawo Przyciągania Przycigaj do ycia wicej czego chcesz a mniej czego nie chcesz

Prawo Przyciągania – Esther i Jerry Hicks

październik 1st, 2008 by Łukasz Kierus · 1 Comment

Kolejna, po bestsellerze Proś a będzie ci dane, książka autorstwa Esther i Jerry’ego Hicks

Prawo Przyciągania – jest to źródłowy podręcznik nauk przekazywanych przez Abrahama. To pierwsze i podstawowe prawo, którego zrozumienie jest niezbędne dla dalszego procesu Świadomej Kreacji Życia.

Prawo przyciągania - Abraham Hicks

Esther i Jerry Hicks – amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania od 20 lat przekazują jego sekret całemu światu, dziś przekażą jego klucz również… Tobie.

Podobne przyciąga podobne – tak brzmi Prawo Przyciągania – pierwsze z fundamentalnych praw regulujących życie we Wszechświecie! Za tą definicją kryje się bogactwo wiedzy o życiu wewnętrznym każdego człowieka oraz głębia możliwości płynących z umiejętnego wykorzystania tkwiącego w nas potencjału!

Nasza psychika jest bowiem jak magnes – myśli, czyny, słowa, emocje – wszystko to nie tylko składa się na nasze wnętrze, ale bardziej niż jesteśmy skłonni przypuszczać – wpływa na rzeczywistość wokół nas! Rzeczywistość, którą dzięki lekturze tej książki będziesz mógł bez przeszkód kształtować tak, aby spełniała Twoje oczekiwania!

Prawo Przyciągania to praktyczna lekcja świadomego korzystania z potencjału energetycznego podświadomości i kreacyjnej mocy myśli! Każdy z nas ma możliwość ukierunkowania swojej energii na cel, który chce osiągnąć, a praktyczne i przystępne wskazówki podpowiedzą Ci jak tego dokonać! Od Ciebie zależy, czy wykorzystasz szansę jaką daje Ci lektura i przyciągniesz do siebie szczęście, będące w zasięgu Twojej ręki!

Prawo Przyciągania - Esther i Jerry HicksPrawo Przyciągania zna wszystkie Twoje myśli, a Ty poznając jego sekret zrozumiesz,
że sam jesteś twórcą Twojej własnej rzeczywistości…

To książka dla osób chcących od życia coś więcej…
„Źródłowy podręcznik” Prawa Przyciągania już w Polsce.

Kup książke Prawo Przyciągania Esther i Jerry Hicks w naszej Magicznej Galerii CzaryMary.pl

Tags: Książki · Prawo Przyciągania

1 response so far ↓

  • 1 Maria Kałmuk // gru 6, 2008 at 1:17 pm

    Chciałabym kupić t książkę – ile kosztuje

Leave a Comment