Prawo Przyciągania Przycigaj do ycia wicej czego chcesz a mniej czego nie chcesz

Sekret – zapowiedź nowej ery ludzkości

Listopad 1st, 2007 by Łukasz Kierus · 1 Comment

Książka, która nie schodzi z czołówki listy bestsellerów amazon.com. Jest nawet przed najnowszą częścią Harrego Pottera!
Zapytacie pewnie, co tak cennego może zawierać „Sekret”, że cieszy się aż tak ogromną popularnością?
Otóż ta książka opowie Ci historię o niesamowitej mocy, którą w sobie posiadasz.

Moc ta, wypływa z tzw. „Prawa Przyciągania” (nie nie chodzi o ciążenie ziemskie).

Prawo Przyciągania opisane w „Sekrecie”mówi, że dosłownie przyciągamy do siebie, do swojego życia i otoczenia to, na czym głównie skupiamy swoje myśli – i nie ma od tego wyjątku.

Każda ludzka myśl, do tego połączona z emocjami lub uczuciami dosłownie jak magnes przyciąga do Ciebie to, o czym myślisz.
Potwierdzenie tego znajdujemy w wielu starożytnych tekstach, włączając w to samą Biblię, mówił o tym również i Jezus.

Tak naprawdę, wielu z was potrafi działanie tego Prawa dostrzec w swom życiu, bez odwoływania się do zewnętrznych autorytetów.
Ile razy myślałaś/myślałeś o kimś i ten ktoś dzwonił do Ciebie, albo kiedy kupiłaś/kupiłeś samochód, czy przypadkiem nie zauważyliście ile nagle samochodów tej marki jeździ ulicami?
Te proste zjawiska, pokazują jednak coś znacznie więcej, niż nam by się zdawało.

Wg Prawa Przyciągania, jeśli skupiamy na czymś swoje myśli, jeśli wciąż i wciąż o czymś myślimy- w końcu stanie się to w naszym życiu. Dokładnie tak, jak z tymi samochodami określonej marki, których nagle zaczyna jeździć „więcej”.
Dotyczy to wszystkich myśli, niezależnie o czym myślimy.
Dotyczy to każdego z nas DOKŁADNIE W TEN SAM SPOSÓB.
Nie ważne czy jesteś dobry, czy zły – jeśli wyskoczysz z lecącego samolotu bez spadochronu niechybnie zderzysz się z ziemią. Z Prawem Przyciągania jest tak samo, nie ważne czy jesteś dobry, czy zły, jeśli myślisz i czujesz dobre rzeczy, dokładnie to do siebie przyciągasz, jeśli skupiasz swoje myśli i odczucia na negatywach, również dokładnie to do siebie przyciągasz. Zauważ słowo DOKŁADNIE, ono jest kluczowe w Prawie Przyciągania.

Dobrze wiedzą to ci, którzy używali kiedykolwiek afirmacji(1). Tworząc dobrą afirmację ważne jest aby nie mówić o rzeczach, które dopiero będą. Stosuje się tu pewien „zabieg” z czasem, mówiąc w afirmacji o sytuacji, którą chciałoby się mieć, ale tak jakby to JUŻ SIĘ STAŁO.

Czyli np nie” będę kochać siebie”, albo „będę bogata/bogaty”, ale „kocham siebie”, „jestem bogata/bogaty”. W ten sposób sformułowane zdanie powtarza się na tyle często, aby trwale zapisało się w naszej świadomości i podświadomości.
Psycholodzy i politycy świetnie znają to zjawisko – jeśli coś powtórzy się wielokrotnie, niezależnie od tego czy jest prawdą, czy kłamstwem, człowiek uzna to za prawdziwe!
A jeśli człowiek WIERZY, że coś jest prawdziwe, DOKŁADNIE TAKIM SIĘ STAJE – pozwólcie, że w tym momencie zacytuję pewnego mądrego człowieka:” choćbyście mieli wiarę wielkości ziarna gorczycy – góry przenosić będziecie”.
Ostatnio również natknęłam się na stary łaciński tekst: „Crede quod habes, et habes” co znaczy „uwierz, że masz, a będziesz miał” – dokładnie o tym mówi Sekret.

Jakiś czas temu poznałam pewnego przesympatycznego milionera. Korzystając z okazji, zapytałam go, o sekret jego sukcesu.
Oto, co mi odpowiedział: ”Wiesz, wcześniej już raz „dorobiłem” się, ale niestety wszystko straciłem, mimo to nie poddałem się. Pamiętam taki moment, kiedy umówiłem się na podpisanie dużego kontraktu, ale kompletnie nie miałem pieniędzy, żeby zainwestować – czekałem na odpowiedź z banku, czy udzieli mi kredytu. Wiedziałem, że byłem bankrutem, także szanse na ten kredyt miałem raczej marne. Jednak zaryzykowałem i poszedłem podpisać ten kontrakt – cały czas nawet nie dopuszczałem do siebie myśli, że bank może mi odmówić kredytu. Ja po prostu WIERZYŁEM, że mam już te pieniądze w kieszeni. Podpisałem kontrakt, a na drugi dzień z bijącym sercem poszedłem do banku, oczywiście dostałem swój kredyt – właśnie tak się odnosi sukcesy – wierząc, że już się je odniosło!”

Prawo Przyciągania działa w każdej dziedzinie naszego życia, niezależnie o czym myślimy. Dotyczy to również chociażby stanu naszego zdrowia (lekarze świetnie znają przypadki osób „wywołujących” sobie choroby, albo ciężko chorych uleczonych przez placebo – tylko dlatego, że uwierzyli, że to „lekarstwo” działa!

Zatem gorąco zachęcam, byście przyjrzeli sie bliżej owej niezwykłej mocy, która w was jest, dzięki lekturze „Sekretu”. W prosty i przystępny sposób wyjaśnione zostały w niej, w jaki sposób dokładnie należy posługiwać się waszą mocą, aby przyciągnąć do swojego życia to, czego rzeczywiście pragniecie, a nie to czego wolelibyście unikać J

A więc miłej lektury! Zamów SEKRET już teraz!

Tags: Prawo Przyciągania

1 response so far ↓

  • 1 lopi // sierpień 18, 2008 at 12:37 pm

    Czy ktokolwiek z Was wyłożył Wam ten Sekret za darmo? Z pewnością, ale lepiej zarabiać na książkach niż udostępnić tę wiedzę za free w postaci choćby plików pdf, czy doc. Żal mi Was. Pozdrawiam

Leave a Comment