Prawo Przyciągania Przycigaj do ycia wicej czego chcesz a mniej czego nie chcesz

Książka „Sekret” – Rhonda Byrne

Listopad 1st, 2007 by Łukasz Kierus · 1 Comment

Sekret - Rhonda ByrneFragmenty Wielkiego Sekretu odnajdywano na przestrzeni dziejów w tradycjach ustnych, w literaturze, w religiach i systemach filozoficznych. Po raz pierwszy wszystkie jego elementy zostały zebrane w tej niewiarygodnej książce, której lektura może mieć fundamentalne znacznie dla wszystkich jej czytelników.

Dowiesz się z niej, jak wykorzystywać Sekret w każdym aspekcie swojego życia – czy chodzi o pieniądze, zdrowie, związki uczuciowe, szczęście, czy jakikolwiek przejaw komunikacji ze światem. Zaczniesz pojmować ukrytą, niewykorzystaną siłę, którą masz w sobie, a jej ujawnienie wypełni radością każdy dzień twojego istnienia.

Sekret zawiera w sobie mądrość współczesnych nauczycieli – mężczyzn i kobiet, którzy posługiwali się nim i posługują nadal, by osiągnąć zdrowie, bogactwo i szczęście. Stosując wiedzę Sekretu, ujawniają niezwykłe historie zwycięstwa nad chorobą, zdobycia ogromnego bogactwa, pokonania przeszkód i osiągnięcia tego, co wielu uznałoby za niemożliwe.

Był przekazywany przez wieki, pożądany, skrywany, gubiony, kradziony i kupowany za ogromne sumy pieniędzy. Ów prastary Sekret rozumieli najwięksi ludzie w historii: Platon, Galileusz, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein – wraz z wynalazcami, teologami, naukowcami i wielkimi myślicielami. Teraz Sekret jest ujawniany światu.

Poznając Sekret, dowiesz się, jak mieć wszystko, czego pragniesz, być, kim pragniesz, i mieć, czego pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś. Poznasz prawdziwą wielkość, jaka czeka cię w życiu” – napisano we wstępie do książki.

Rhonda Byrne, jak każdy z nas, odbyła własną podróż odkrywczą. W jej trakcie zebrała wspaniały zespół pisarzy, duchownych, nauczycieli, filmowców, projektantów i publicystów, by ujawnić światu Sekret i dzięki swej wizji przynieść radość milionom.

Są wśród nich John Assaraf, Michael Bernard Beckwith, Lee Brower, Jack Canfield, dr John F. Demartini, Marie Diamond, Mike Dooley, Bob Doyle, Hale Dwoskin, Morris Goldman, dr John Gray, dr John Hagelin, Bill Harris, dr Ben Johnson, Loral Langemeier, Lisa Nicholas, Bob Proctor, James Arthur Ray, David Schirmer, Marci Schimoff, dr Joe Vitale, dr Denis Waitley, Neale Donald Walsch i Fred Alan Wolf.

Zamów Sekret teraz

Tags: Sekret

1 response so far ↓

 • 1 kasia0 // Maj 12, 2010 at 1:14 pm

  Kontynuacja Sekretu Rhondy Byrne ukazuje się 30 lipca
  Sekret – Potęga Młodości

  Był przekazywany przez wieki, pożądany, skrywany, gubiony, kradziony i kupowany za ogromne sumy pieniędzy. Ów prastary Sekret rozumieli najwięksi ludzie w historii: Platon, Galileusz, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein – wraz z wynalazcami, teologami, naukowcami i wielkimi myślicielami., w literaturze, w religiach i systemach filozoficznych. Sekret Rhondy Byrne cieszy się mianem bestsellera od czasu wydania w 2007 roku. Teraz Wydawnictwo Nowa Proza ujawnia plany wydania jego kontynuacji: Sekretu –Potęgi Młodości.
  Oryginalna bordowa pieczęć z angielskim napisem The Secret oraz polskim napisem Sekret jest gwarancją autentyczności Sekretu. Pieczęć z napisami jest zastrzeżonym znakiem towarowym, a prawo do wydania polskiej edycji książki ma wyłącznie Wydawnictwo Nowa Proza.
  Sekret – Potęga Młodości ukaże się w Polsce pod koniec lipca
  Sekret – Potęga Młodości wyjaśnia działanie Prawa Przyciągania z punktu widzenia młodego człowieka. Poznając Sekret – Potęgę Młodości dowiesz się jak wykorzystać Prawo Przyciągania w każdym aspekcie swojego życia: do tworzenia wizerunku, nawiązywania przyjaźni, osiągnięcia popularności, realizacji swoich marzeń, ambicji i wartości, wszystkiego ,co jest dla Ciebie ważne. Sekret – Potęga Młodości daje Ci wyjątkową moc, która pozwoli Ci sięgnąć gwiazd i zrealizować wymarzone życie.
  Masz niepowtarzalną okazję stworzyć całe swoje życie takim jakie chcesz.
  Tylko okładka z oryginalną pieczęcią i napisami: po angielsku: The secret i polsku: Sekret, jest gwarancją oryginalnego Sekretu.
  Wyłącznym dystrybutorem książki na terenie Polski jest FK Jacek Olesiejuk.

  Tytuł: Sekret – Potęga Młodości
  Tłumaczenie: BEATA KUBIK
  ISBN: 978-83-7534-092-1
  Format: 136×174
  L. stron:178
  Cena Detaliczna: 37,90
  Gatunek: poradnik

Leave a Comment