Prawo Przyciągania Przycigaj do ycia wicej czego chcesz a mniej czego nie chcesz

Proś a będzie Ci dane – Esther i Jerry Hicks

sierpień 11th, 2008 by Łukasz Kierus · 5 komentarzy

Esther i Jerry Hicks – amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania od 20 lat przekazują jego sekrety nie tylko Ameryce ale i całemu światu. Dzięki nim miliony osób na całym świecie zrozumiało jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i realizacją marzeń. Dziś książka ukazuje się po raz pierwszy w Polsce i już jest do kupienia w Galerii Magicznej CzaryMary.pl. Ich „odkrycie” jest przekazem channelingowym od Abrahama – duchowego podmiotu, który za pośrednictwem małżeństwa Hicks przekazał tę wiedzę całej ludzkości i każdemu z nas.
Państwo Hicks prowadzą otwarte warsztaty w blisko 60 miastach rocznie, wydali dotychczas ponad 700 książek, kaset z nagraniami, płyt CD oraz płyt DVD autorstwa Abraham-Hicks. Ich siłą życiową inspirującą do dalszej pracy jest satysfakcja i wsparcie od czytelników, którzy zrozumieli jak proste zasady rządzą realizacją pragnień. Są również inspiracją dla innych, którzy włączają się w nurt popularyzacji ich Prawa Przyciągania – w Polsce m.in. publikacja Byrne Rhonda „Sekret”.

Polacy otrzymują teraz źródło wiedzy, dzięki której miliony osób na całym świecie osiągnęło spełnienie swoich marzeń i pragnień.
Nie jest to książka z gotową receptą – jest to książka dla osób świadomie podążających ścieżką wewnętrznego rozwoju, książka dla osób chcących od życia coś więcej. Jest kluczem do realizacji wszystkich naszych pragnień. Książka, z którą powinniśmy rosnąć wraz z rosnącym, naszym dobrobytem.
Możemy ją przeczytać od deski do deski ale możemy też ją traktować jak doradcę w określonych momentach naszego życia – otwierając na dowolnej stronie otrzymujemy właściwą radę od istoty wyższej – Abrahama.
Kiedy zrozumiesz Prawo Przyciągania już nigdy nie zadziwi Cię to, czego doświadczasz w swoim życiu.
Zatem proś o wszystko, czego potrzebujesz.
Proś świadomie i z radością.
Proś a będzie Ci dane…

Przeczytaj fragmenty książki

Tags: Książki · Sekret

5 komentarzy so far ↓

 • 1 sekretto // wrz 9, 2008 at 8:46 pm

  mala poprawka, pierwszymi ksiazkami o prawie przyciagania byly „the master key system” i „naukowa metoda bogacenia sie” pierwsza napisana 100 a druga 80 lat temu 🙂 obydwie sa juz przetlumaczone na jezyk polski. pozdrawiam

 • 2 sekretto // wrz 9, 2008 at 8:52 pm

  obydwie byly inspiracja do napisania ksiazki sekret (i pewnie tej hicksow tez) , obydwie sa na http://www.thesecret.tv do pobrania ale o tym zapewne wiecie, pozdrawiam

 • 3 eremita // paź 14, 2008 at 8:05 pm

  „the master key system” do dzis dnia nie jest przetlumaczony na jezyk polski bylo kilka nie udolnych prob ale zakonczyly sie fiaskiem…pozdrawiam

 • 4 wojtas // lut 6, 2009 at 8:59 pm

  Jestem za tą lekturą , przeczytałem Proś a będzie Ci dane , a aktualnie czytam Prawo Przyciagania . Zapewniam wszystkich że to działa !! bez żadnej ściemy wystarczy się rozglądnąć wkoło ;))

 • 5 Ja // mar 6, 2009 at 10:15 am

  Master key system jest w polskiej wersjii, wystarczy wpisac w gogle: system uniwersalnego klucza solaris :p

Leave a Comment